Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska noclegi to popularna, turystyczna miejscowość położona na Podhalu. Faktem jest również, że Bukowina Tatrzańska pensjonaty położona jest na wysokości 967-1000 m.n.p.m. Bukowina Tatrzańska noclegi jest siedzibą gminy, do której należą również takie miejscowości jak: Poronin, Kośne Hamry, Mur, Stasikówka, Małe Ciche, Brzegi, Białka, Leśnica, Gliczarów, Czarna Góra, Rzepiska i Jurgów.

Bukowina Tatrzańska pensjonaty znajduje się całkiem niedaleko Zakopanego, co stanowi dla wielu turystów dodatkowy atut. Ponadto z miejscowości Bukowina Tatrzańska noclegi widać cały łańcuch Tatr biegnący ze wschodu na zachód. Warto również wspomnieć, że Bukowina Tatrzańska pensjonaty rozkłada się na grzbietach kilku wzgórz porozdzielanych potokami., a grzbiety te to nich innego jak wierchy, wśród których większość ma swoją lokalną nazwę.

Bezpośrednim sąsiadem Bukowiny jest Białka Tatrzańska tanie noclegi, w której podobnie jak w Bukowinie znajduje się wiele stoków narciarskich. Dzięki wysoko rozwiniętej infrastrukturze miejscowości te tworzą razem znakomity ośrodek narciarski stanowiący wielką atrakcję dla każdego miłośnika sportów zimowych. Białka Tatrzańska tanie noclegi to znów podobnie jak Bukowina miejsce, gdzie znajduje się kompleks basenów termalnych. Białka Tatrzańska tanie noclegi nie zawodzi również w cieplejszej porze roku, organizowane jest tu bowiem wiele imprez i festynów.