ZAKOPANE – stolica Polskiej zimy

noclegi Zakopane to nie tylko narty. Przyjeżdżają tu wszyscy, którzy cenią autentyczną kulturę góralską, regionalną kuchnię, gościnną i serdeczną atmosferę. Zakopane ma swój klimat, a tym, którzy nie znają miasta podpowiadamy co warto robić.

Jak spędzić czas w noclegi Zakopane centrum?

BASEN

Czas spędzony na basenie wpłynie na dobre samopoczucie, zdrowie i piękną sylwetkę. Dodatkowo jest to atrakcja dla całej rodziny.  Bicze wodne pomagają odzyskać siły witalne, łagodzą bóle karku i krzyża, modelują sylwetkę i sprawiają że skóra wygląda i czuje się lepiej. Basen jest jedną z najlepszych atrakcji. Zakopane wille

FITNESS

Polecamy osobą, które są aktywne fizycznie oraz tym, którzy lubią sport. Zakopane pensjonaty

Hotel Belvedere oraz Aqua Park w Zakopanem prowadzą zajęcia z fitness. Zajęcia prowadzone
są w tradycyjny sposób bądź w wodzie. Dzięki aktywnemu wypoczynkowi powrót do domu
z lepszą kondycją będzie o wiele przyjemniejszy. Zakopane pokoje do wynajęcia

GUBAŁÓWKA

Na Gubałówkę prowadzi kolej linowo-terenowa z Zakopanego długości 1298 m. Góra jest popularna wśród turystów odwiedzających Zakopane. Są tam liczne sklepy z pamiątkami,
a z Gubałówki prowadzi spacerowy Szlak Papieski na Butorowski Wierch 1160 m, z którego można zjechać kolejką krzesełkową do Kościeliska.

KRUPÓWKI

Krupówki są reprezentacyjną ulicą w Zakopanem położoną w centrum miasta, która ciągnie się ponad kilometr. Wzdłuż niej znajdują się liczne sklepy, restauracje, bary, pensjonaty i hotele oraz bardziej rozpoznawalne:Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, Dworzec Tatrzański, hotele Litwor, Orbis-Giewont, Gromada-Gazda, Sabała, siedziba zarządu przedsiębiorstwa, Polskie Koleje Linowe, Sp. z o.o., neoromański kościół parafialny pw. Świętej Rodziny na Krupówkach. W połowie ulicy Krupówki rozciąga się widok na Giewont.